Veronika Postová

Veronika Postová
klinická naturopatie, celostní přístup ke zdraví

Co o spolupráci říkají klienti?

,,Paní Postovou nám doporučila pracovnice v organizaci JAN, kam docházíme s dcerou. Během první schůzky jsme probraly kompletně vše o dceřině zdravotním stavu i historii a dostaly velké množství informací a doporučení nejen ohledně stravy, ale i dopňků a svícení doma. Dceři se velmi zlepšilo trávení, téměř zmizel atopický ekzém a lépe spí. Přijde nám teď mnohem spokojenější a klidnější. Jsme moc vděční za pomoc a podporu. Můžeme vřele doporučit!"
Lucie K.
39 let
,,Díky facebooku na mě vyskočily stránky Skutečnou stravou ke štěstí a harmonii a díky tomu jsem se hned objednala na konzultaci k paní Veronice. Jsem za to neuvěřitelně vděčná, protože jsem dlouhodobě řešila problémy s bolestivou a nepravidelnou menstruací a akné. Podle gynekologa mi může pomoct jen hormonální antikoncepce, kterou jsem nechtěla. Díky paní Veronice jsem zjistila, že problém byl úplně jinde. Během tří měsíců se vše upravilo, mám mnohem víc energie a menší výkyvy nálad. Děkuju!"
Marcela Č.
26 let
,,S paní Postovou pracuje už delší dobu. Syna trápí několik zdravotních problémů zaráz a už jsme byli bezradní. Na přednášce o důležitosti trávení na psychiku jsem zjistila mnoho informací, které jsem nevěděla a dokonce často četla neby slyšela i opačné názory. Raději jsem se synem objednala na konzultaci. Je to běh na dlouhou trať a stojí to za to, ikdyž je to velmi náročné a těžké, když člověk musí pracovat především na sobě a svém životním stylu. Změny se však pomalu dějí a to jsme už nedoufali. Nelituju investice do zdraví svého syna a jsem ráda, že jsme na naturopatii narazil."
Kristýna V.
31 let